Za nami Święto Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało.
4 czerwca mieszkańcy naszego miasta podążyli za Jezusem w Najświętszym Sakramencie.
W tym roku – z racji przeżywanego w naszej diecezji Roku św. Bogumiła – po Mszy świętej w kościele św. Bogumiła o godz. 10:30 wyruszyła procesja eucharystyczna ulicami naszego miasta do kolskiej Fary. Nasza parafia przygotowała jeden ołtarz (przy poczcie).
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się czynnie w przygotowanie uroczystości Bożego Ciała: w sposób szczególny wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie ołtarza: państwu Golcz, Misiak pani Donacie Wieczorek; asyście parafialnej, siostrom orionistkom i Domowi Pomocy Społecznej, dziewczynkom sypiącym kwiatki, nadzwyczajnym szafarzom, ministrantom, pani Renacie Ziółkowskiej, panu Konradowi Robakowskiemu, chórowi parafialnemu i panu Krystianowi Marczakowi.
Wszystkim wiernym naszego miasta dziękujemy za świadectwo wiary
Zapraszamy na procesje eucharystyczne podczas oktawy Bożego Ciała, do środy włącznie o godz. 17:45.
Na koniec zachęcamy do zajrzenia w zakładkę "
Galeria" i prześledzenia fotorelacji z tej pięknej uroczystości.